Hakkımızda

8

Kalite Tesadüf Değildir!

Temizliğin en yorucu kısımlarından birisi de perde temizliğidir. Bu nedenle perde temizleme işlemlerinde profesyonel destek almak büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu anlamda nilüfer perde yıkama firmamız ile bu hizmetlerimizden güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

 Nilüfer Perde Yıkama Hizmetleri

 

 Perde yıkama hizmetlerimiz Bursa ili Nilüfer ilçesi ve çevrelerine verilmektedir. Perde yıkama işlemlerinde profesyonel bir şekilde el atmaktayız. Perde türü fark etmeksizin tüm perdeler müşteri memnuniyetini sağlayarak temizlenmektedir. Profesyonel çalışanlarımız ile perdelere hiçbir zarar gelmeden temizlemekteyiz.

 

 Sizin vermiş olduğunuz zamanda adresinize gelip perdelerini teslim alıyoruz. İşini iyi bilen ekip arkadaşlarımızın yardımı ile bulundukları alandan zarar görmeden söküyoruz. perdeler numaralandırılarak teslim alındıktan sonra yıkama atölyelerimizde perdenin kumaşı ve türüne göre ayıklıyoruz.

 

 Perde yıkama işlemlerimiz perdelerin kumaş türüne göre değişkenlik göstermektedir. Profesyonel makinalarımız ile her türden kumaş perdeler el değmeden hijyenik bir şekilde yıkanmaktadır. Daha sonra perdelerin kurutma işlemlerine başlanır. Kurutmak için makinelerimiz katlanmasına ve kırışmasına mahal vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Kurutma işlemi biten perdeler havalandırılarak kalite kontrol aşamasına geçilir. Eğer bir yerinde bir arıza var ise onarımı tamamlanır ve özel ambalajlama sistemi ile ambalajlanmaktadır. Temizlenip kuruyan ve havalandırılan perdeler geri teslim edilmek üzere servis araçlarına yüklemesi yapılır ve alınan yerden geri montajı yapılarak teslim edilir.

 

 Bursa perde yıkama denilince akla ilk gelen en güvenilir firma olarak perde temizleme işlemlerinizi profesyonel bir biçimde tamamlamaktayız. Hem kaliteli hem de sağlığınızı düşünen firma olarak tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Sizlerde perde yıkama hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

 

 Misyon

 

 Nilüfer ve çevresine verdiğimiz perde yıkama hizmetlerimizde misyonumuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Kaliteli, saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile Bursa ili çevresindeki müşterilere kalitemizi ispat etmek ve en iyi standartlarda temiz ve güvenli ortamlar oluşturmak görevlerimizden birisidir.

 

 Vizyon

 

 Günümüzde teknolojik anlamda hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmeleri takip ederek perde yıkama sistemlerinde son çıkan teknolojiler ile müşterilerin beklentilerine en doğru şekilde cevap vermek ve etin ve saygın hizmet kuruluşu olmak hedeflerimizden birisidir.