Bursa Perde Yıkama

Bursa Perde Yıkama

Dış etkenler başta olmak üzere zaman içerisinde kirlenen perdelerde renk değişimi far edilmeye başlanmaktadır. Nilüfer perde yıkama olarak kirlenen tül ve perdelere 0 hijyen sağlamaktayız. Profesyonel çalışanlarımız ve kaliteli ürünlerimiz ile kusursuz perde teslimatı yapan firmamız, perdelerin uzun ömürlü olması ve dayanıklılığını arttırması için özel ürünler kullanmaktadır. Bursa perde yıkama hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz, firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi almaktadır.

 Perde Yıkama İşlemleri

 Perde yıkama işlemlerinin tamamen güvenli ellerden çıkmasını isteyen kişiler firmamızdan yardım almaktadır. Tamamen perde yapısına özel ürünler kullanarak temizleme işlemi gerçekleştiren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Perdenin dokusunun hasara uğramaması için ısı ve ürün seçimleri perdeye özel olarak belirlenmektedir. Perde yıkama işlemleri sırasında derinlemesine temizlik sağlanarak, perde üzerinde oluşan bakteri ve mikroplar yüzeyden arındırılır. Hızlı teslimat özelliği ile perdeler adrese teslim edilmektedir.

 Perde Üzerinde Yapılan Dezenfeksiyon İşlemi

 Yüzey üzerinde oluşan bakteri ve mikroplar sağlık açısından zarar oluşturmaktadır. Dezenfeksiyon işlemi perde üzerinde oluşan mikrop ve bakterilerin uzaklaşmasını sağlamaktadır. Perdelerde oluşan renk değişimi ve kirli görüntüden rahatsız olan müşterilerimiz için sunulan dezenfeksiyon işlemi, tül ve perdelerde renk açılımını ve derinlemesine temizlik hizmetini sunmaktadır. Yapılan dezenfeksiyon işlemleri tamamen tül ve perdenin dokusuna, kumaşın yapısına bakılarak gerçekleşmektedir. Perdelerde derin sterilizasyon isteyen kişiler firmamızın sunduğu bu hizmetten yararlanmaktadır.

 Perde Yıkama ve Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz

 Perdelerinde uzun ömürlü kullanım imkanı yaratmak isteyen kişiler, düzenli temizlik ve bakım ile perdelerinin dayanıklılığını arttırmaktadır. Firmamız sterilizasyon işlemleri konusunda tecrübe kazanmış firmaların başında yer almaktadır. Perdenin yapısına, cinsine ve kumaş dokusuna bakılarak ürün seçimi yapan firmamız aynı zamanda perdelerde oluşan renk koyuluğunu da gidermektedir.

 Tüm perde çeşitleri için temizleme işlemi yapan şirketimiz, stor perde, zebra perde, tül, kalın fon ve perdeler için hizmet vermektedir. Telefon ve internet adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçen müşterilerimiz, hızlı teslimat özelliğinden de yararlanmaktadır. Kısa süre içerisinde teslim edilen perdeler, daha dayanıklı ve temiz olarak müşteriye sunulmaktadır. Temizlik konusunda tecrübe etmiş firmamız perdelerin kaliteli duruşunu da temizleme işlemleri ile ön plana çıkarmaktadır.