Bursa Fon Perde Yıkama

Bursa Fon Perde Yıkama

Bursa’da yer alan perde yıkama firması olarak son model teknik ve ekipmanlar ile birlikte tecrübe sahibi olan çalışanlar tarafından perdeleriniz yıkanmaktadır.

 

 

 Fon Perde Yıkama İşlemi

 

 Özellikle Bursa perde yıkama fon perde yıkama alanında hizmet veren en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Fon perdeler günümüzde temizlenmesi ve yıkanması zor olan makinada yıkanamayan ve montajı kolay olmayan perdelerdir. Evde yıkama konusunun büyük çoğunluğu fon perdelere hasar alması ile de sonuçlanmaktadır. Bu nedenle perdelerinizi en iyi koşullarda Nilüfer perde yıkama firması olarak yıkamaktayız. Fon perde yıkama ve temizleme işleminde perde türüne göre bazı özel yıkama şekilleri bulunmakta olup perde türüne göre temizlik ürünleri ve de teknikleri kullanılmaktadır. Firmamız tarafından erdeler özenle alınıp, incelikle yıkanır ve daha sonra özel ortamlarda kurumaya bırakılır. Sonrasında teslim edilmesi için kaldırılır.

 

 Fon Perdeler Kaç Aşama Yıkanır?

 

 Günümüzde Bursa fon perde yıkama firması olarak perdelerinizi yıkarken son derece özen göstermekteyiz. Fon perdelerinizin yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

 

 Öncelikle basınçlı su sistemi yapılır. Yıkama alanına gelmiş olan fon perde basınçlı su ile temizlenip tozlar arındırılır.

 Sonra sıcak buhar uygulaması yapılır. Basınçlı su ile birlikte çıkmayan fon perdelerin üzerine yapışmış olan kir ve lekeler sıcak buhar ile çıkartılır ve de kabartılır.

 Ardından köpüklü yıkama sistemi yapılır. Sıcak buhar ile beraber kabaran kirler ve lekeler deterjanlı su ve ya yumuşak fırçanın yardımı ile birlikte iyice temizlenir ve de perde iyi bir parlaklık kazanır.

 Durulama aşamasında temizlenen fon perdeler bol su ile beraber iyice durulanır. Ardından kirlerin ve lekelerin son kontrolleri yapılır ve kuruma alanına alınmaktadır. Kurutma aşaması sonrasında ise teslimata bırakılır.

 

 Fon Perdenizi Neden Yıkatmalısınız?

 

 Genel olarak uzun süreli kullanımlar sağlamak amacı ile fon perdeler alanında uzman bir temizlik firmasına vererek temizletmek tavsiye edilir.

 

 Fon perdeler silinmek ile temizlenmez. Silindiklerinde perdeler üzerinde tozlar çamur haline gelir. Fon perdeleri sorunsuz bir şekilde kullanılması için yılda en az 2 kez yıkatılmalıdır. Belirli aralıklar ile bu perdeler temizlenmediği zaman kararmalar perdede kalıcı bir hale gelir.